Overzicht van oefenduels
Voetbal 24.716 keer gelezenKliksport verzamelt weer het overzicht van oefenduels van eerste elftallen. Mail ook het programma naar info@kliksport.nl
1 augustus
Al Nasr - O.S.S.'20 1-0
4 augustus
UDI'19/CSU - Gemert 3-1
5 augustus
Blauw Geel'38 - Baronie 2-1
7 augustus
O.S.S.'20 - GVVV 4-1
10 augustus
Blauw Geel'38 - Juliana'31 2-1
Gemert -Jong Achilles'29 8-1
11 augustus
Rood-Wit Veldhoven - O.S.S.'20 1-6
Boskant - SCMH 2-2
SVC'08 - Handel 4-0
Achilles Veen - UDI'19 1 5-2
12 augustus:
Blauw Geel'38 - De Bataven 6-3
Theole - Margriet 2-1. Doelpunt Margriet: Joey Schuurmans
FC Uden - Ravenstein 2-1
Gemert - UNA 1-3
Ewijk - SIOL 3-2
14 augustus
Rhoda Boys - Schijndel 2-1
Heijen - Ravenstein 3-0
Heijen won van Ravenstein. (Foto: Bas Delhij)
15 augustus
De Bataven - O.S.S.'20 0-6
16 augustus
UDI'19 - AWC 2-0
SCMH - Constantia 3-0
Avesteyn - Essche Boys 4-1
18 augustus
Blauw Geel'38/Jumbo HVCH 2-1
Oostrum - Achates 2-2. Doelpuntenmakers Achates: Jean-Paul ten Haaf en Kai Bicentini
RKKSV - WHV 3-1. Doelpunt: Lucas Dobbelsteen
SIOL - JVC Cuijk zaterdag 1-3
TOP - Jong FC Den Bosch 2-7
Avesteyn - Ulysses 7-1
SSS'18 - Union 2-1 (2x Koen Verlinden)
TOP - Jong FC Den Bosch.
19 augustus
De Bataven - UDI'19 0-1
Berghem Sport wint toernooi bij Margriet
RKHVV - Gemert 0-5
Erp - BMC 7-0
Excellent - Estria 4-1
20 augustus
Heijen - Kolping Dynamo 2-1
21 augustus
TOP - Nivo Sparta 3-3
23 augustus
Ravenstein - Ulysses 1-0. Doelpunt: Jelle Stegeman
OKSV - Cito zaterdag 5-3
Ruwaard - Paasberg 1-3
Herpinia - De Zwaluw 7-2
24 augustus
Erp - Mierlo Hout 3-2
Maashorstcup bij Prinses Irene:
Nooit Gedacht - Udi 2 3-3
Prinses irene - GDA 3-2 Tim vd Heijden, Douwe Herckenrath en Koen Bollen
Poule 2:
HVCH - DAW 4-1
Volkel - Achilles Reek 6-2
Poule 3:
Vorstenbosche Boys - WHV 4-1. Doelpunt WHV:Yorick van de Rakt
FC De Rakt - FC Uden 1-2
Groesbeekse Boys - vv Achates 0-1. Doelpuntenmaker Jeroey Lekatompessy
25 augustus
Ravenstein - Ruwaard 6-1
SIOL - DWSH'18 7-0
Boekel Sport - Bavos 6-3. Doelpunten Boekel Sport: Niek Schuijers, Merijn van Haandel, Tim Schuijers, Joris Polman (twee) en een eigen doelpunt
Handel - HBSV 3-0 3x Rob Manders
UDI'19 - Jong FC Den Bosch 3-4
26 augustus
Maashorstcup bij Prinses Irene (zie ander bericht)
Heijen - VIOS'38 3-1
Sv Avanti'31 - Concordia Delft 2-3
Juliana Mill - Avesteyn 0-0
Volharding - TOP 2-2.
EVVC - Blauw Geel'38-2 2-2
MVC - VOW 0-1 Pim van Riel
Olympia'18 - SCP 7-0
28 augustus
Volkel - TOP 2-4
SBC - Schijndel 0-1
Brabantia - Erp 1-3
Nooit Gedacht - Haaften 2-2
Heijen - DIO'30 0-3
Roda Boys - Nulandia 4-2
OSC'45 - Herpinia 3-8
Gemert - HVCH 6-0
SBV - FC de Rakt 2-3
Overrasseltse Boys - SIOL 2-2
30 augustus
DVOL - Olympia'18 20.15 uur
4 september
Herpinia - SCD'33 4-1
11 september
Nulandia - TOP 0-6
Herpinia - CHC 3-4
18 september
BMC - Nulandia
Montagnards - Achates 20.00 uur
2 oktober
HBV - De Zwaluw 20.00 uur