Vianen Vooruit-trainer Sjuul van der Heijden.
Vianen Vooruit-trainer Sjuul van der Heijden. Foto: Hanny van der Linden
update

Trainerscarrousel: wie blijven en wie vertrekken bij hun club?

Voetbal 16.560 keer gelezen

REGIO | De trainerscarrousel draait volop. Welke trainers verlengen er bij hun club en wie vertrekken? Trainersnieuws ontvangen wij graag per e-mail naar info@kliksport.nl 

DERDE DIVISIE:

Blauw Geel’38
2023-2024: Maurice Verbunt
2024-2025: Maurice Verbunt

O.S.S.’20
2023-2024: Stefan Muller

VIERDE DIVISIE:

HVCH
2023-2024: Marc van de Ven
2024-2025: Marc van de Ven

UDI’19/CSU
2023-2024: Niels van Casteren
2024-2025: Niels van Casteren

EERSTE KLASSE:

Volharding
2023-2024: Jan Pruijn
2024-2025: Ruud Jenneskens

RKVV Erp
2023-2024: Theo van Geffen
2024-2025: Johan Vullings

SV TOP
2023-2024: Gerrie Schaap
2024-2025: nnb

TWEEDE KLASSE:

Boekel Sport
2023-2024: Michiel Jans
2024-2025: Michiel Jans

Handel
2023-2024: Sander Janssen
2024-2025: Robin Verheijden

Schijndel/De Wit
2023-2024: Patrick Methorst
2024-2025: nnb

DAW Schaijk
2023-2024: Rob van der Ven
2024-2025: Rob van der Ven

Rhode
2023-2024: Theo van Lieshout
2024-2025: Theo van Lieshout

Avanti’31
2023-2024: Stephan Hesemans
2024-2025: Stephan Hesemans

Berghem Sport
2023-2024: Ton Kosterman en Willem van der Burgt
2024-2025: Ton Kosterman en Willem van der Burgt

Prinses Irene
2023-2024: Joost Janssen (per 8/1 weg)
2024-2025: Jurgen Elbers

Olympia’18
2023-2024: Wil Beijer
2024-2025: Wil Beijer

Eendracht’30
2023-2024: Zoran Borojevic
2024-2025: Zoran Borojevic

Heeswijk
2023-2024: Mark Strik
2024-2025: Mark Strik

SSS’18
2023-2024: Ron Spruit
2024-2025: Ron Spruit

DERDE KLASSE

Excellent
2023-2024: John Janssen
2024-2025: John Janssen

DSV
2023-2024: Thijs Goossens
2024-2025: Thijs Goossens

JVC Cuijk (zaterdag)
2023-2024: Robert Grauwde
2024-2025: Robert Grauwde

EVVC
2023-2024: Ramon van Rixtel
2024-2025: Ramon van Rixtel

Nulandia
2023-2024: Giovanni Henskens
2024-2025: Giovanni Henskens

Margriet
2023-2024: Maarten van Vugt
2024-2025: Maarten van Vugt

Nooit Gedacht
2023-2024: Henry van der Linden
2024-2025: Henry van der Linden

O.S.S.’20 (zaterdag)
2023-2024: Casper van Vught
2024-2025: Casper van Vught

EGS’20
2023-2024: Michel Kuijpers
2024-2025: Michel Kuijpers

RKSV Volkel
2023-2024: Ales Jurcik
2024-2025: Ales Jurcik

Vianen Vooruit
2023-2024: Sjuul van der Heijden
2024-2025: Sjuul van der Heijden

Venhorst
2023-2024: Bas van der Ven
2024-2025: Bas van der Ven

Heijen
2023-2024: Tim Driessen
2024-2025: Tim Driessen

Hapse Boys
2023-2024: Willem Aarts
2024-2025: Willem Aarts

Festilent
2023-2024: Tom Jacobs
2024-2025: Tom van Dalen

Vorstenbossche Boys
2023-2024: Arian Meeuwsen
2024-2025: Arian Meeuwsen

VIERDE KLASSE

SV TOP (zaterdag)
2023-2024: Ron Smits
2024-2025:

Margriet (zaterdag)
2023-2024: Maikel Maas
2024-2025: Maikel Maas

Avesteyn
2023-2024: Lenard Weber
2024-2025: Lenard Weber

FC Uden
2023-2024: Jeroen van Kampen
2024-2025: Jeroen van Kampen

WEC
2023-2024: Henry van Wanrooij
2024-2025: Henry van Wanrooij

FC de Rakt
2023-2024: Eus Marijnissen
2024-2025: René van der Putten

SCMH
2023-2024: Stan Vos
2024-2025: Stan Vos

VOW
2023-2024: Arno Methorst
2024-2025: Arno Methorst

SSA Vesta’19
2023-2024: André Cornelissen
2024-2025: André Cornelissen

FC Schadewijk:
2023-2024: Erik Quekel
2024-2025: Erik Quekel

Herpinia
2023-2024: Hans Lathouwers
2024-2025: Niek Nelissen en Roel van de Boom

Cito
2023-2024: Nick van Hoorn
2024-2025: Nick van Hoorn

Boskant
2023-2024: Peter van der Heijden
2024-2025: Peter van der Heijden

RKSV Boerdonk
2023-2024: Johan Strouken (per 18/12 gestopt)
2024-2025: Ton van Dijk

SV Milsbeek
2023-2024: Halil Toprak
2024-2025: Halil Toprak

SES Langenboom:
2023-2024: Robert van Mierlo
2024-2025: Robert van Mierlo

VIOS’38
2023-2024: Martin Kaus (per 4/1 opgestapt)
2024-2025: Maarten Hendriks

Vitesse’08
2023-2024: Reinold Wiedemeijer
2024-2025: Roel van Wijk

DWSH’18
2023-2024: Koen van Berlicum
2024-2025: Dennis Koenders

HBV Beers
2023-2024: Luciën Roeffen
2024-2025: Koen van Berlicum

Constantia
2023-2024: Osama Arrogi
2024-2025: Osama Arrogi

Achilles Reek
2023-2024: Jordy van Boxtel
2024-2025: Jordy van Boxtel

Achates
2023-2024: Sven Juriëns
2024-2025: Luciën Roeffen

Sambeek
2023-2024: Lars Nabbe
2024-2025: Lars Nabbe

Juliana Mill
2023-2024: Tom van Dalen
2024-2025: Dennis Meier

VIJFDE KLASSE

RKVV Keldonk
2023-2024: Ruud Fleskens
2024-2025: Youssef Laaroussi

NLC’03
2023-2024: Peter van Orsouw
2024-2025: nnb

DESO
2023-2024: Nickie Beekwilde
2024-2025: Jeffry van Oss

Ruwaard
2023-2024: Erik Blaas (interim)
2024-2025: nnb

SSA/SJO VITA
2023-2024: Maikel Maas
2024-2025: Maikel Maas

MOSA’14
2023-2024: John Putters
2024-2025: John Putters

Maaskantse Boys
2023-2024: Maarten Hendriks
2024-2025: Bas van Zeelst

Odiliapeel
2023-2024: Fred Donkers
2024-2025: Wesley Vogels

VCO
2023-2024: Mario van Berkom
2024-2025: nnb

OKSV
2023-2024: Freek Toren
2024-2025: Freek Toren

SV Olland
2023-2024: Remco Kivit
2024-2025: Remco Kivit

Sportclub Loosbroek
2023-2024: Mayk van Driel
2024-2025: Mayk van Driel

VV Gassel
2023-2024: Hachemi Chahaibi
2024-2025: Hachemi Chahaibi

Astrantia
2023-2024: Patrick Pothuizen
2024-2025: Patrick Pothuizen

SIOL
2023-2024: Peter ten Haaf
2024-2025: Peter ten Haaf

De Zwaluw
2023-2024: Remco Arts
2024-2025: Remco Arts

Toxandria
2023-2024: Pierre Hermsen
2024-2025: Pierre Hermsen

Holthees-Smakt
2023-2024: Patrick Wijnen
2024-2025: Patrick Wijnen

SVS Stevensbeek
2023-2024: Toon Bongers
2024-2025: Toon Bongers

(Dit overzicht wordt continu geactualiseerd. Trainersnieuws melden? Stuur een e-mail naar info@kliksport.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant